у продажі(044) 428-33-11

ЖК Набережний | Вишгород

вул. Набережна 6-Г

Галерея

Про комплекс

введений в експлуатацію

Перейти на сайт проекту

 

ЖК Набережний – це сучасний, комфортний та затишний житловий комплекс, що будує Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» в найближчому пригороді Києва – місті Вишгороді, на вулиці Набережній.

 

Варто відзначити окремо, що Вишгород стає все більш популярним серед людей, які цінують гарну екологію місця розташування міста, його неспішний темп життя та наявність розвинутої соціально-побутової інфраструктури. Це чудове місто однаково приваблює як людей старшого віку, що шукають відпочинку, так і молоді родини з дітьми, для яких тут створені всі умови для цікавого дозвілля. Мешканців міста забезпечує медичними послугами районна лікарня та міська поліклініка. Свої послуги пропонує розвинута мережа безлічі стоматологічних кабінетів та клінік. В місті достатньо магазинів, продмаркетів та ринків для того, щоб повністю задовольнити всі потреби його мешканців. Для прихильників активного способу життя тут є різні спортивні клуби і навіть власний яхт-клуб. Вишгородці мають також власну школу віндсерфінгу – захоплюючого виду спорту, який підходить для всіх вікових груп. Прекрасний Дніпро, який в цих місцях створив ціле Київське море, є дарунком долі для прихильників рибної ловлі та активного відпочинку на воді. Вздовж Дніпра місто має чудову набережну – улюблене місце для сімейних та романтичних прогулянок містян, які звідси милуються казковими краєвидами. А зовсім поруч з містом розташовано зимовий гірськолижний комплекс «Вишгора» з власною лижною школою, прокатом інвентарю та захоплюючим сноутюбінгом. Комплекс фактично є всесезонним місцем відпочинку, бо влітку тут працює аквапарк розваг з найдовшою в Україні водною гіркою. Жити в такому місті – мрія кожного, хто хотів ідеального поєднання умов для зручного життя і приємного відпочинку.

 

Житловий комплекс «Набережний» складається з трьох 16-поверхових секцій, в яких розташовані просторі та комфортабельні квартири різноманітного та зручного планування. Доступні ціни на квартири роблять придбання квартири в ЖК Набережний вигідною інвестицією, тому що ціна на житло в зеленому пригороді перевантаженої столиці буде з часом лише зростати в ціні. А мешканці комплексу мають подвійну вигоду від проживання в майже курортних умовах невеличкого містечка на березі Київського моря і в той же час зовсім поруч зі столицею – відстань до найближчої станції столичного метро складає лише близько 8 кілометрів.

 

Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД» пропонує квартири в ЖК Набережний  на умовах, які влаштують більшість інвесторів. Комфортні умови платежу, відстрочка на період будівництва або кредитна підтримка за програмами банків-партнерів робить житло доступним для широкого кола громадян, які бажають поліпшити власні житлові умови.

 

Умови покупки

Загальна інформація

БУДИНКІВ1
КІЛЬКІСТЬ ПОВЕРХІВ16
ТЕХНОЛОГІЯмонолітно-каркасна
СТІНИгазоблок
УТЕПЛЕННЯмінеральна вата
ОПАЛЕННЯцентралізоване
ОПАЛЕННЯ1
СТЕЛЯ3 м (від підлоги до підлоги)
ПАРКІНГгостьовий

Інфраструктура

ПОРУЧ
Центр міста
700 м
Вишгородська набережна
1100 м
Автобуси 347, 349, 351, 354, 397, 398, 399, 991
200 м
МАГАЗИНИ
Сільпо
50 м
АТБ
400 м
Магазин меблів
50 м
ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ
Дитячий садок
900 м
Школа I-III ступенів №1
1200 м
Гімназія Інтелект
1000 м
Технічний ліцей НТУУ КПІ
1200 м
МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ
Стоматологічна поліклініка
600 м
ПАРКИ
Парк біля центру
700 м
КУЛЬТУРНІ УСТАНОВИ
Центр художньої творчості дітей та юнацтва
250 м
КУЛЬТОВІ СПОРУДИ
Храм Святого Князя Володимира
600 м
Інше
Ветеринарний центр
50 м

Завантажити прайс

Планування квартир

Плани поверхів