у продажі(044) 428-33-11

ЖК Ярославичі 2 | Вишгород

вул. Кургузова, 11-а

Галерея

Про комплекс

Будинок 1 - введений в експлуатацію Будинок 2 - введений в експлуатацію Будинок 3 - введений в експлуатацію Будинок 4 - введений в експлуатацію

Кредитування в Банку "Глобус"

Квартири з оздобленням

 

«Ярославичі 2» – це сучасний житловий комплекс, другий в лінійці об'єктів, що будує в місті Вишгород Корпорація ДБК "ЖИТЛОБУД". Бренд "Ярославичі", а саме так називається перший, вже збудований і заселений ЖК, добре відомий в цьому місті. Вишгород як супутник столиці є сучасним і динамічним містом, яке швидко розвивається і одночасно цінує власну славну історію. Від найближчої київської станції метро «Героїв Дніпра» до Вишгороду менше восьми кілометрів вільної від заторів траси. Він одночасно близький до столиці і до природи – до зон відпочинку на Дніпрі можна дістатися за лічені хвилини. А велосипедна прогулянка на береги мальовничої Десни займе не більше 10 хвилин.

 

Загалом, життя у Вишгороді – в місті на березі Київського моря і оточеному лісами, може легко конкурувати з відпочинком в санаторії. Тут немає великих підприємств, тому відсутні загрози для екології. А шанувальники активного зимового відпочинку будуть у захваті від розташованого поруч гірськолижного комплексу «Вишгора», який за популярністю вже складає конкуренцію столичному Протасовому Яру.

 

Нові мешканці ЖК «Ярославичі 2» відчують усі переваги життя в місті Вишгороді – швидке транспортне сполучення зі столицею і, разом з тим, чисте повітря, смарагдовий ліс і прозорі води Дніпра та Десни. Неподалік від Житлового комплексу знаходяться 2 школи, 4 дитячі садочки, басейн, магазини, банки, медичні заклади і державні установи. Житловий комлекс розташовано поруч з центром міста, а гарно упорядкована прибудинкова територія зі спортивними та дитячими ігровими майданчиками створить той необхідний сімейний затишок, який потрібен кожній родині.

 

 

 

Загальна інформація

БУДИНКІВ4
КІЛЬКІСТЬ ПОВЕРХІВ25
ТЕХНОЛОГІЯпанельна
СТІНИзалізобетон
УТЕПЛЕННЯHostRock
ОПАЛЕННЯцентралізоване
ОПАЛЕННЯ4
СТЕЛЯ2.7 м
ПАРКІНГгостьовий

Інфраструктура

Навчальні заклади
Школа №3
100м
Школа №1
600м
Дитячі садки
Сонечко
350м
Ластівка
400м
Медичні закладки
Центральна районна лікарня
650м
Поліклініка
700м
Транспорт
Зупинка громадського транспорту
450м
Метро Героїв Дніпра
12км
Інші закладки
Супермаркет Billa
450м
Басейн
300м
Центр міста
350м

Завантажити прайс

Планування квартир

Однокімнатні

Двокімнатні

Однокімнатні

Двокімнатні

Однокімнатні

Двокімнатні

Плани поверхів

Однокімнатні

Двокімнатні

Трикімнатні