Про корпорацію

Структура

Структура Корпорації, створена таким чином, що забезпечує повний цикл виробництва в межах єдиного підприємства - від проектних робіт до надання житлово-комунальних послуг. Серед великих забудовників немає інших підприємств, здатних без субпідрядних організацій забезпечити повний процес будівництва власними силами

Ми у цифрах

2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
19/20
2021

Підприємства

Натискайте на лого для отримання детальної інформації про підприємство

Місія

Місія Корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД» полягає в постійному розвитку та досягненні справжнього лідерства в будівельній галузі України. Маючи багаторічний досвід та знання передових технологій, фахівці нашої компанії застосовують їх для оптимізації і здешевлення вартості будівництва житла.

Керівництво

Корпорацію очолюють досвідчені та визнані діячі у сфері будівництва. Завдяки ним «ДБК-ЖИТЛОБУД» невпинно рухається вперед, надаючи десяткам тисяч Киян сучасне та доступне житло.

Історія корпорації

Cтворено Домобудівний комбінат № 4 "ДБК-4" на базі заводу " ЗБК-2 " та БМУ-3 " ДБК-3 ".

Для освоєння нової серії було введено в експлуатацію другу чергу заводу ЗБВ "ДБК - 4", що забезпечило будівництво більш ніж 300 тис. м кв. загальної площі будинків та 140 тис. м кв. об'єктів соціального призначення.

За перше десятиріччя введено в експлуатацію 1,5 млн. м кв. загальної площі житла (26172 квартири) серії К-134.

Колектив комбінату прийняв участь у роботах по ліквідації наслідків землетрусу в Вірменії.

На базі «ДБК-4» було створене акціонерне товариство відкритого типу ВАТ «ДБК-4».

Комбінат розпочинає освоювати будівництво цегляних будинків.

В червні 2004 року на ВАТ "ДБК-4" була впроваджена система управління якістю на відповідність стандарту ІSО 9001:2000.

Введено в експлуатацію перший експериментальний 4-х секційний монолітно-каркасний житловий будинок з об'єктами соцкультпобуту та підземним паркінгом.

В квітні 2013 року Шилюк Петро Степанович, нині президент Корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД», обраний президентом Будівельної палати України.

11 підприємств які працюють у сфері будівництва об’єднались в сучасний фінансово-будівельний комплекс ╴Корпорацію «ДБК-ЖИТЛОБУД».

Побудовано 119 тисяч квадратних метрів житла.

Збудований сучасний дитячий садок №362 на 280 місць